Twój Apartament w bezpiecznych rękach.

Wystrój wnętrz

Zespół naszych ekspertów z zakresu urządzania wnętrz sprawi, że Twój Apartament będzie wyglądał zjawiskowo
zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości. Zwiększ swoje przychody aż o 50%!

Zarządzanie Ogłoszeniami

Kompleksowo zaprojektowane i odpowiednio umieszczone ogłoszenia przekładają się na wyższą liczbę rezerwacji. Dzięki przygotowanym przez nas profesjonalnym zdjęciom Twoje mieszkanie będzie się wyróżniać i zostanie ukazane w możliwie najlepszym świetle.

Twoi Goście doświadczą 5-gwiazdkowej gościnności

Zadbamy, by tylko pożądane osoby mogły skorzystać z oferty wynajmu. Osobiście zajmiemy się wszelką komunikacją w celu zapewnienia możliwie najszybszej odpowiedzi. Nasi pracownicy osobiście przywitają Twoich gości. Na każdego z nich czekać będzie powitalny upominek oraz bezpłatne udogodnienia.

Zarządzanie cenami

Nasz zespół ekspertów każdego dnia bada rynek za pomocą specjalnych narzędzi. Dzięki temu możliwe jest takie ustawienie poziomu cen, by zapewnić wzrost zysku nawet o połowę!

Utrzymanie i Sprzątanie Apartamentów

Nasz wykwalifikowany zespół przygotuje oraz posprząta Twój dom zgodnie ze standardami przyjętymi w 5-gwiazdkowych hotelach. Dostarczymy świeżo wyprasowaną pościel oraz puszyste ręczniki. Nasi fachowcy natychmiast zajmą się wszelkimi usterkami, dlatego pokoje dla gości pozostaną zawsze w jak najlepszym stanie.