Usługi

Administracja Biurowa:

  • Dokumenty i raporty

Stworzymy dla Ciebie umowę, której potrzebujesz, wypełnimy formularze oraz druki. Przetłumaczymy dokumenty i przepiszemy Twoje notatki. Przeanalizujemy dla Ciebie rynek, zdiagnozujemy konkurencje, stworzymy bazę potencjalnych klientów. Wszystko to otrzymasz w czytelnym raporcie od nas.

  • Rekrutacja pracowników

Brakuje rąk do pracy? Potrzebujesz nowych pracowników? Znajdziemy ich dla Ciebie. Zajmiemy się całym procesem rekrutacji. Od stworzenia ogłoszenia poprzez dopasowanie CV do oczekiwanego profilu pracownika aż do ostatecznych rozmów kwalifikacyjnych. Tak, żebyś Ty nie musiał poświęcać na to swojego cennego czasu.

  • Organizowanie spotkań i podróży

Z nami nie martwisz się w czasie podróży służbowej. Zarezerwujemy bilety, hotel, wypożyczymy samochód i umówimy spotkanie. Zorganizujemy dla Ciebie szkolenie, imprezę firmową lub okolicznościową. Jeżeli nie możesz pojechać na ważne szkolenie lub konferencje, pojedziemy za Ciebie. A zebraną wiedzę przekażemy Ci tak szybko jak tylko się da. Przecież nic nie może umknąć Twojej uwadze.

  • Wirtualny sekretariat

Odbierzemy Twoją pocztę, odpiszemy na maile, poprowadzimy kalendarz, przypomnimy o ważnym spotkaniu.

Kadry:

  • Prowadzenie Kadr

Poprowadzimy akta osobowe Twoich pracowników. Zajmiemy się kalendarzem urlopowym Twoich pracowników. Przygotujemy umowy, rachunki, wnioski.

Księgowość:

  • Faktury

Wystawimy za Ciebie faktury sprzedażowe, faktury korygujące, noty, wezwania do zapłaty. Poprowadzimy za Ciebie rejestr faktur kosztowych, przypomnimy o terminie płatności, przygotujemy raporty.

  • Prowadzenie Księgowości Jednoosobowej Działalności Gospodarczej

Zostałeś świeżo upieczonym przedsiębiorcą? ZUS, US i inne Państwowe organizacje spędzają Ci sen z powiek ? Bez obaw zajmiemy się Twoją księgowością i sprawami Urzędowymi.